• Board of Education Members
    Page last updated: Tuesday, January 23, 2018

    Mr. Richard T. Cavalli

    Board President

    Term expires December 2018

    Mrs. Amy Miller

    Board Vice-President

    Term expires December 2020

    Ms. Phyllis Bursh

     

    Term expires December 2019

    Ms. Minkyo Chenette

     

    Term expires December 2018

    Mr. Dharmesh H. Doshi

     

    Term expires December 2019

    Mr. Charles F. Jacey, Jr.  

    Term expires December 2018

    Dr. Paul M. Johnson

     

    Term expires December 2020

    Ms. Ranjana Rao

     

    Term expires December 2020

    Mr. Shreesh Tiwari

     

    Term expires December 2019

          
     Ms. Nancy Gartenberg
    Superintendent of Schools
     
       Ms. Annette M. Wells   School Business Administrator/Board Secretary  
     
     
     
    Dharmesh Doshi  
    Dharmesh H. Doshi
     
     Shreesh Tiwari
     

    Rick  
                 Richard T. Cavalli
     Amy Miller
    Amy Miller
     
     
    Ranjana Rao
     
    Dr. Paul M. Johnson
    Phyllis
    Phyllis Bursh

     Charles Jacey, Jr.

    Charles F. Jacey, Jr.

     
    Minkyo  
     Minkyo Chenette
     
     Annette Wells
    Annette M. Wells, Board Secretary
    Nancy Gartenberg, Superintendent
    Nancy Gartenberg, Superintendent
     
Last Modified on January 10, 2018